12 Ağustos 2015

Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel Ariston İndesit Hotpoint Servis Hizmeti

Ariston İndesit Hotpoint

Üretilmiş olan beyaz eşyaların büyük çoğunluğu o kadar büyük yenilikler ve kolaylıklar getirmişlerdir ki, bunu anlamak için evlere bakmak yeterlidir. Bugün bu makinelere sahip olmayan ev yok denecek kadar azdır. Tabii bunu söylerken gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerden bahsettiğimizi söylemek gerekir. Çünkü dünya üzerinde hala elektrik kullanmayan az da sayılmayacak yaşam alanları vardır.

Ariston İndesit Hotpoint Servisi olarak biz evlerinizde yer alan beyaz eşyalarınızın bakım ve tamirine talibiz. Son yıllarda üretilen buzdolabı modelleri şıklıklarıyla ve sağladıkları kullanım kolaylığıyla göz kamaştırırken üstün performans ve tasarruf vaat ediyor. Yıllar evvel elektrik faturalarına yansıyan en büyük etkinin nedeni buzdolaplarıydı çünkü bu cihazlar fişten hiç çekilmeden sürekli çalışır ya da çalışmaya hazır vaziyettedirler. Oysaki üreticiler günümüzde son derece tasarruflu ürünler üreterek hem bütçe dostu hem de çevreci bir çizgi takip ediyorlar. Sonuç olarak atılan her adım tüketici için faydalı oluyor. Tasarrufluluk konusunda getirilen yenilikler bütçeye yarar sağlarken, diğer özellikler de daha konforlu bir yaşama olanak sağlıyor. Geçmişten günümüze gelinen noktaya bakarak geleceği tahmin etmeye çalışmak hayal gücünü dahi zorluyor. Teknik hizmet sunan Ariston İndesit Hotpoint Servis firmamız beyaz eşya servisi alanında da uzman personeli ve kaliteli donanımıyla tüm arızalar için yanınızdadır.

 

Ariston İndesit Hotpoint Servis firmamız tüm arıza tamiri, bakım, yedek parça ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Kaliteli hizmet için durmadan çalışan bizler güvenilir bir marka olmak için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma gayretindeyiz. Üretilmiş olan beyaz eşyaların büyük çoğunluğu o kadar büyük yenilikler ve kolaylıklar getirmişlerdir ki, bunu anlamak için evlere bakmak yeterlidir. Bugün bu makinelere sahip olmayan ev yok denecek kadar azdır. Tabii bunu söylerken gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerden bahsettiğimizi söylemek gerekir. Çünkü dünya üzerinde hala elektrik kullanmayan az da sayılmayacak yaşam alanları vardır.

 

Ariston Beyaz Eşya Servis olarak biz evlerinizde yer alan beyaz eşyalarınızın bakım ve tamirine talibiz. Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi Ariston İndesit Hotpoint Servis çalışanımız tarafından servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz. Ariston İndesit Hotpoint Servis firmamız tüm arıza tamiri, bakım, yedek parça ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Kaliteli hizmet için durmadan çalışan bizler güvenilir bir marka olmak için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma gayretindeyiz. Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Sizde kaliteli hizmet için

 

Ariston İndesit Hotpoint Servis firmamızı seçin. Üretilmiş olan beyaz eşyaların büyük çoğunluğu o kadar büyük yenilikler ve kolaylıklar getirmişlerdir ki, bunu anlamak için evlere bakmak yeterlidir. Bugün bu makinelere sahip olmayan ev yok denecek kadar azdır. Tabii bunu söylerken gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerden bahsettiğimizi söylemek gerekir. Çünkü dünya üzerinde hala elektrik kullanmayan az da sayılmayacak yaşam alanları vardır.  Ariston İndesit Hotpoint Servis olarak biz evlerinizde yer alan beyaz eşyalarınızın bakım ve tamirine talibiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Analytics