Beyaz Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz eşya, günlük hayatı kolaylaştıran ve ev işlerinde de hanımlara büyük destek sağlayan aletler olarak bilinmektedir. Dünya genelinde de beyaz eşya üretimi konusunda faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Bu eşyalar belli bir zaman kullanılmakta ve ömürleri tükendiğinde ise müdahaleye ihtiyaç duymaktadır. Bu müdahaleler de alanında uzman olan teknik servisler tarafından sağlanabilmektedir. Indesit buzdolabı kullanan kişiler, yaşadıkları sorunlar çerçevesinde bölgelerinde bulunan servisleri arayarak destek talebinde bulunabilmektedir.

Indesit Buzdolabı Tamiri 

Buzdolapları son derece hassas cihazlar olduklarından dolayı zaman içinde belli arızlara neden olmaktadır. Servis talebinde bulunmadan önce de kişilerin mutlaka dikkat etmesi gereken belli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

• Indesit buzdolabı kullanan kişiler herhangi bir arıza ile karşılaştıkları takdirde bölgelerinde bulunan yetkili servisi aramalı ve kontrol için destek talebinde bulunmalıdır.

• Ürünlerin garanti süresi dolduğu takdirde gerekli müdahaleler özel servisler tarafından sağlanabilmektedir. Bu nedenle de müşterilerin tamir talebi oluşturduktan sonra gerekli bakımların yapılabilmesi için adreslerinde beklemeleri önerilmektedir.

• Buzdolabının yanı sıra herhangi bir beyaz eşyanın tamiri talep ediliyor ise servisin hangi parçaya müdahale ettiği takip edilmelidir.

• Buzdolabı için parça değişimi yapılması gerektiği servis tarafından belirtildiği takdirde değişimi yapılacak olan parçanın barkodlu ve sıfır parça olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir.

Indesit Buzdolabı Tamiri Yapan Yerler

Indesit buzdolabı kullanıcıları herhangi bir arıza ile karşılaştıkları takdirde hangi servisi aramaları gerektiği konusunda büyük kaygı yaşamaktadır. Bu gibi durumlarda ise il ve ilçede bulunan servisler aranmalı ve ürünün sorunu teknik ekibe aktarılmalıdır. Garanti süresi dolmuş olan ürünlere hem yetkili servisin hem de alanında uzman özel servislerin müdahale edebileceği de unutulmamalıdır. Aynı zamanda garanti süresi devam eden ürünler özel bir servise müdahale ettirildiği takdirde garanti kapsamından da çıkmaktadır. Bu nedenle garantisi devam eden ürünler için müşteriler mutlaka yetkili servis ile görüşme sağlamalı ve gerekli onarımları da yine yetkili servise yaptırmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Analytics