Ariston Servis

Ariston Servis

Beyaz eşyalar günümüzde vazgeçilmez ihtiyaçlardandır. Neredeyse her evde beyaz eşyalar vardır. Tabii ki de tüm teknolojik cihazlar gibi beyaz eşyalarında arızaları bulunmaktadır. Bu ister kullanıcı hatası olsun, isterse de ürün kendisi arızalı olarak üretilsin. Yine de yeni ürün almak yerine maddi olarak daha tasarruflu olan ürünü tamir ettirmek iyi bir seçim olacaktır. Bu sayede hem zaman hem de para bakımından tasarruf etmiş olursunuz. Ariston Servis bu gibi işleri sizin yerinize yapmaya hazırdır.

Ankara’da kurulan aristonindesitservis, yıllardır müşterilerin beyaz eşyalarının bakım ve tamirini yapmaktadır. Servisimiz sizin beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarınızı çözmeye hazırdır. Günümüzde alanında profesyonel olarak hizmet veren firmamızı tercih ederek buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve birçok beyaz eşyalarınızdaki sorunları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamızın gün geçtikçe artan gelişimi bariz bir şekilde görülmektedir. Aristonindesitservis alanında sağladığı üstünlüklerle rakiplerinden her zaman bir adım önde olmaktadır. Firmamız güler yüzlü ve profesyonel işçi kadrosuyla yıllardır müşterilerine üstün hizmet vermektedir. Bizim firmanın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini hep en üst seviyede tutmaktır. Bu nedenle de firmamızdaki tüm çalışanlar beyaz eşya tamiriyle ilgili tüm donanımlara sahiptir. 7/24 teknik desteği ile verdiğimiz hizmetlerle ilgili aklınızda hiçbir soru kalmayacaktır. Ayrıca servisimizin tüm çalışanları gerek duymadıkça beyaz eşyalarınızdaki sorunları merkezde çözmez, yerinde bakarak hal etmeye çalışır. Firmamız farklı ürünlerin tamirinde sektörde kendi sözünü söylemiştir.

Ariston Çamaşır Makinesi Tamiri

Ariston Servissunduğu hizmetlerin sayısı sayesinde müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Artık Ariston markalı çamaşır makinelerinizin bakım ve onarımıyla ilgili çokta uzağa gitmenize gerek kalmamıştır. Ariston Çamaşır Makinesi Tamiriyapan firmamızın ekibi her zaman en üst seviye teknolojik aletleriyle çalıştığı için müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Firmamız aynı zamanda çamaşır makinenizi tamir ederken en uygun fiyatı size sunmaktadır. Servisimizi tercih ederek Ariston çamaşır makinenizin servis, bakım ve onarımını usta ellere bırakırsınız. Aristonindesitservis Ankara’da hizmet veren servisler arasında en geniş servis ağına sahip firmadır. Ara vermeden hizmetine devam eden çağrı merkezimizi arayarak beyaz eşyanızla ilgili sorunları bizim sayemizde çözebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Analytics